Πρόγραμμα προαγωγικών-απολυτηρίων εξετάσεων 2019

Σε μορφή pdf:  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΑΓΩΓΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΤΗΡΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΜΑΪΟΥ – ΙΟΥΝΙΟΥ 2019

1η εβδομάδα (από 20 μέχρι 24 Μαΐου)

           
α΄ – γυμνασίου ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
20/Μαϊ 21/Μαϊ 22/Μαϊ 23/Μαϊ 24/Μαϊ
8.15 – 10.15   8.15 – 10.15 8.15 – 10.15  
ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΜΑΝΤΟΛΙΝΟ   ΘΕΩΡΙΑ ΕΥΡ. ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΑΤΟΜΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ  
ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΜΑΝΤΟΛΙΝΟ   ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ – ΓΚΟΝΤΖΟΥ ΑΤΟΜΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ  
    10.15 – 12.15    
    ΣΟΛΦΕΖ    
    ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ – ΓΚΟΝΤΖΟΥ    
           
β΄ – γυμνασίου 8.15 – 10.15   8.15 – 10.15 8.15 – 10.15  
ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΙΑΝΟ   ΑΤΟΜΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΜΑΝΤΟΛΙΝΟ  
ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΙΑΝΟ   ΑΤΟΜΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΜΑΝΤΟΛΙΝΟ  
           
γ΄ – γυμνασίου 8.15 – 10.15   8.15 – 10.15 8.15 – 10.15  
ΓΡΑΠΤΑ ΕΛΛΗΝ. ΠΑΡΑΔ.ΜΟΥΣΙΚΗ   ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΜΑΝΤΟΛΙΝΟ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΙΑΝΟ  
ΤΣΙΟΥΓΚΟΥ   ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΜΑΝΤΟΛΙΝΟ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΙΑΝΟ  
10.15 – 12.15        
ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ ΕΛΛ.ΠΑΡ.ΜΟΥΣΙΚΗ        
ΤΣΙΟΥΓΚΟΥ (Κατσούλης)        
           
Α΄ – ΛΥΚΕΙΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
20/Μαϊ 21/Μαϊ 22/Μαϊ 23/Μαϊ 24/Μαϊ
8.15    8.15 – 10.15 8.15 – 10.15  
ΑΤΟΜΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ   ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΙΑΝΟ ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ  
ΑΤΟΜΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ   ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΙΑΝΟ ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ – ΑΡΑΒΑΝΗΣ  
10.15   10.15 – 12.15    
ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ – ΑΡΜΟΝΙΑ    ΕΠΙΛ. ΕΠΕΞΕΡΓ. / ΟΡΓΑΝΟΛΟΓΙΑ     
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ-ΓΚΟΝΤΖΟΥ-ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ-ΤΡΑΝΟΥΛΙΔΗ   ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΤΡΑΝΟΥΛΙΔΗ    
           
Β΄ – ΛΥΚΕΙΟΥ     8.15  8.15 – 10.15  
    ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ – ΑΡΜΟΝΙΑ  ΙΣΤΟΡΙΑ  
    ΚΟΓΚΑ  
10-15 – 12-15      
ΑΤΟΜΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ      
ΑΤΟΜΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ      
           
Γ΄ – ΛΥΚΕΙΟΥ 8.15     8.15 – 10.15 8.15 – 10.15  
ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ – ΑΡΜΟΝΙΑ    ΓΡΑΠΤΑ ΕΛΛΗΝ. ΠΑΡΑΔ.ΜΟΥΣΙΚΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ  
  ΤΣΙΟΥΓΚΟΥ ΑΝΥΦΑΝΤΗ – ΑΡΜΑΤΑ   
  10.15 – 12.15    
  ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ ΕΛΛ.ΠΑΡ.ΜΟΥΣΙΚΗ    
  ΤΣΙΟΥΓΚΟΥ (Σγουρόπουλος)    
  ΑΤΟΜΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ    

 

2η εβδομάδα (από 27 μέχρι 31 Μαΐου)
α΄ – γυμνασίου ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
27/Μαϊ 28/Μαϊ 29/Μαϊ 30/Μαϊ 31/Μαϊ
  8.15 – 10.15 8.15 – 10.15 8.15 – 10.15  
  ΓΡΑΠΤΑ ΕΛΛΗΝ. ΠΑΡΑΔ.ΜΟΥΣΙΚΗ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΙΑΝΟ ΙΣΤΟΡΙΑ  
  ΤΣΙΟΥΓΚΟΥ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΠΙΑΝΟ ΒΛΑΧΟΥ – ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗ  
  10.15 – 12.15      
  ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ ΕΛΛ.ΠΑΡ.ΜΟΥΣΙΚΗ      
  ΤΣΙΟΥΓΚΟΥ (Γιαννακός)      
           
β΄ – γυμνασίου   8.15 – 10.15 8.15 – 10.15 8.15 – 10.15  
  ΘΕΩΡΙΑ ΕΥΡ. ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΓΡΑΠΤΑ ΕΛΛΗΝ. ΠΑΡΑΔ.ΜΟΥΣΙΚΗ ΦΥΣΙΚΗ  
  ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΙΟΥΓΚΟΥ ΚΤΕΝΑ  
  10.15 – 12.15 10.15 – 12.15    
  ΣΟΛΦΕΖ ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ ΕΛΛ.ΠΑΡ.ΜΟΥΣΙΚΗ    
  ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ (Γκόντζου) ΤΣΙΟΥΓΚΟΥ (Γκόντζου)    
           
γ΄ – γυμνασίου   8.15 – 10.15 8.15 – 10.15 8.15 – 10.15  
  ΑΤΟΜΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ ΘΕΩΡΙΑ ΕΥΡ. ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑ  
  ΑΤΟΜΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΟΝΤΟΠΥΡΓΙΑ – ΜΑΝΙΑΚΗ  
    10.15 – 12.15    
    ΣΟΛΦΕΖ    
    ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ (Τρανουλίδη)    
           
Α΄ – ΛΥΚΕΙΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
27/Μαϊ 28/Μαϊ 29/Μαϊ 30/Μαϊ 31/Μαϊ
  8.15 – 10.15 8.15 – 10.15 8.15 – 11.15  
  ΦΥΣΙΚΗ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝ.ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΓΡ. ΝΕΑ ΕΛΛΗΝ.ΓΛ.ΚΑΙ ΛΟΓΟΤ.  
  ΑΝΥΦΑΝΤΗ  ΚΟΓΚΑ – ΚΟΡΚΟΥ ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗ – ΚΟΓΚΑ  
  10.15 – 12.15      
  ΙΣΤΟΡΙΑ      
  ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ      
           
Β΄ – ΛΥΚΕΙΟΥ   8.15 – 10.15 8.15 – 10.15 8.15 – 10.15  
  ΠΡΟΣΑΝ. – ΑΡΧΑΙΑ / ΜΑΘΗΜ. ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΑΛΓΕΒΡΑ / ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΚΟΣΜ.  
  ΚΟΡΚΟΥ – ΒΑΡΣΟΣ ΚΤΕΝΑ ΑΡΑΒΑΝΗΣ-ΦΟΥΡΟΥ-ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗΣ  
           
Γ΄ – ΛΥΚΕΙΟΥ   8.15 – 10.15 8.15 – 10.15 8.15 – 11.15  
  ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧ ΣΤΑΤ. ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ  
  ΚΑΟΥΡΑ ΒΑΡΣΟΣ ΚΟΡΚΟΥ  

 

3η εβδομάδα (από 4 μέχρι 7 Ιουνίου)
α΄ – γυμνασίου ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
03/Ιουν 04/Ιουν 05/Ιουν 06/Ιουν 07/Ιουν
  8.15 – 11.15 8.15 – 10.15 8.15 – 10.15  
  ΝΕΟΕΛΛΗΝ.ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΓΡ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΦΥΣΙΚΗ  
  ΕΚΟΥΤΣΙΔΟΥ-ΚΑΟΥΡΑ-ΚΟΓΚΑ ΑΡΑΒΑΝΗΣ – ΦΟΥΡΟΥ ΚΤΕΝΑ  
           
β΄ – γυμνασίου ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
03/Ιουν 04/Ιουν 05/Ιουν 06/Ιουν 07/Ιουν
  8.15 – 10.15 8.15 – 10.15 8.15 – 11.15  
  ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΝΕΟΕΛΛΗΝ.ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΓΡ.  
  ΜΑΝΙΑΚΗ ΒΑΡΣΟΣ ΚΑΟΥΡΑ – ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗ  
           
γ΄ – γυμνασίου ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
03/Ιουν 04/Ιουν 05/Ιουν 06/Ιουν 07/Ιουν
  8.15 – 10.15 8.15 – 11.15 8.15 – 10.15  
  ΦΥΣΙΚΗ ΝΕΟΕΛΛΗΝ.ΓΛΩΣΣΑ ΚΑΙ ΓΡ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ  
  ΚΤΕΝΑ ΠΑΠΠΑ – ΧΑΛΚΗ ΑΡΑΒΑΝΗΣ – ΦΟΥΡΟΥ  
           
Α΄ – ΛΥΚΕΙΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
03/Ιουν 04/Ιουν 05/Ιουν 06/Ιουν 07/Ιουν
  8.15 – 10.15 8.15 – 10.15 8.15 – 10.15  
  ΑΛΓΕΒΡΑ ΓΡΑΠΤΑ ΕΛΛΗΝ. ΠΑΡΑ.ΜΟΥΣΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑ  
  ΑΡΑΒΑΝΗΣ – ΒΑΡΣΟΣ ΤΣΙΟΥΓΚΟΥ ΑΡΜΑΤΑ  
    10.15 – 12.15    
    ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ ΕΛΛ.ΠΑΡ.ΜΟΥΣΙΚΗ    
    ΤΣΙΟΥΓΚΟΥ (Τρανουλίδη)    
           
Β΄ – ΛΥΚΕΙΟΥ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
03/Ιουν 04/Ιουν 05/Ιουν 06/Ιουν 07/Ιουν
  8.15 – 10.15 8.15 – 11.15 8.15 – 10.15  
  ΠΡΟΣ. – ΒΑΣΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ / ΦΥΣΙΚΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑ  
  ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗΣ – ΑΝΥΦΑΝΤΗ ΚΑΟΥΡΑ – ΚΟΓΚΑ ΓΚΟΝΤΖΟΥ  
        10.15   
        ΒΥΖΑΝΤΙΝΗ ΓΡΑΠΤΑ-ΠΡΟΦ.  
        ΤΣΙΟΥΓΚΟΥ  (Κατσούλης)  

 

  ΤΡΙΤΗ
11 – 06 – 2019
     
  Α΄ – ΛΥΚΕΙΟΥ  
   
  8.15 – 10.15
  ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ
  ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΗΣ
  10.15 – 12.15
  ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
  ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ – ΚΑΖΟΛΗ

 

Μπορεί επίσης να σας αρέσει...